BixBet Güncel Giriş Adresine Gitmek İçin Tıklayın!

Bixbet Tombala Nasıl Oynanır?

Bixbet tombala oyunu eski zamandan online ortama uyarlanmayı başarmış bir oyun türüdür ve bixbet sitesinin en sevilerek tercih edilen bölümüdür. Tombala oyununun uyarlanması sonucu teknoloji de büyük oranda etkili olmuştur. Tombala oyunu bixbet sitesinde ana sayfada yer almaktadır ve bu oyun oyunculara eğlenceli dakikalar yaşatarak yüksek kazanımlar elde etmesini sağlamıştır. Tombala online dışındaki klasik tarzıyla çok benzerlik gösterdiğinden oynanması oldukça kolaydır. Bixbet sitesi tombala oyununu oynamak için siteye kullanıcı adınız ile giriş yapmalı ve ana sayfada bulunan tombala butonuna tıklamalısınız.

Bixbet Tombala Nasıl Oynanır?

Tombala oyunu online ortamda hizmet vermesiyle klasik tarzından tamamen uzaklaşmıştır. Tombala oyununun online ortama uyarlanması site kullanıcılarının daha konforlu ve daha hızlı bir oyun hizmeti almasını sağlamaktadır. Bixbet bahis sitesi tombala oyunu eski klasik tombala oyunu ile çok benzerlik göstermektedir. Tombala oyunu çinko usulüne göre oynanmaktadır. Tombala oyununda 1. ve 2. çinko sayıları dolduğunda ve üçüncü basamakta dolduğunda oyuncu tombala yapmış olur. Bütün kutuları dolduran ve tombala yapan yarışmacı oyunu kazanmış olur. Bixbet sitesi tombala canlı ortamda canlı kurpiyerlerin sunumu ile gerçekleşmektedir. Canlı ortamda gerçekleşen bu oyun kullanıcıları da güvende hissettirir. Oyunun kazandırma oranı oldukça yüksek olduğu kadar kaybetme riski de bulunmaktadır. Bixbet tombala oyununu oynamak için siteye kullanıcı adınız ile giriş yapmalı ve ana sayfadan tombala butonuna tıklamalısınız.

Tombala Bonusu Var Mı?

Bixbet tombala oyunu kullanıcıların kazançlarını daha da arttırması için onlara bonus sunmaktadır. Bu bonusu kullanmak için kullanıcıların maddelerini yerine getirmeleri ve yatırım yapmaları istenmektedir.

Sanal Spor & E- Spor & Tombala Özel %25 Kayıp Bonusu:

-Bonustan yararlanmak için kullanıcıların en az 20 TRY yatırım yapması gerekmektedir.

-Bonus için yatırım limiti yoktur.

-Bu bonusun çevrim şartı 1 kattır.

-Bonus kullanıldıktan sonra iptal edilemez.

-Bonus kullanıcıların kayıplarına özel kullanılır.

-Bu bonus, 20-4999 TL arası %20 ve 500 TL üzerindeki kayıplara %25 bonus verilmektedir.

-Bu bonusta çevrim şartı 30 gün geçerlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir